X Facebook'da Beğen
Diyalogo'yu beğenin
Sizi habersiz bırakmayalım
diyalogo
ÜYE GİRİŞİ
ÜYE GİRİŞİ

E-posta

ŞifreŞifremi Unuttum
Ücretsiz Üye Ol

Diyalogo

HAKKIMIZDA

Logo Elektronik Ticaret Hizmetleri A.Ş. (e-Logo) 2008 yılında kurulmuş bir firma olup Logo Grup şirketlerine katma değerli hizmetler ve çözümler üretmeyi amaçlamaktadır.

Bu amaçla kurulan www.diyalogo.com özellikle Türk KOBİ’leri için bir sosyal paylaşım ve e-iş platformu olarak Türkiye’nin ilk ve tek B2B pazaryeridir. Diyalogo.com üzerinde 100 bin kişi ve 80 bin firma yer almaktadır. Diyalogo.com, dünyada Alibaba.com ile birlikte çalışmakta olup Türk firmalarını 65 milyon alıcı firmanın olduğu bir dünya pazarına açmaktadır. Alibaba.com dünyanın en büyük B2B pazar alanı olup 240 ülkeden alıcıları Türk KOBİ’leri ile buluşturmaktadır.

e-Logo, Türkiye’nin e-Fatura’ya dönüşüm süreci içerisinde hem Logo müşterilerinin hem de diğer ERP uygulamalarını kullanan firmaların arzu ettiği yöntem ile e-Fatura kullanımını sağlayacak uygulamaları ve hizmetleri üretecektir. e-Logo’nun geliştirdiği adaptörler, sadece özel entegrasyon kapsamında e-Logo’nun çözümü ile değil, tüm diğer özel entegrasyon hizmet sağlayıcılarının da kurumlara hizmet verebileceği esneklikte geliştirmiş olup, son kullanıcılara hizmet sağlayıcısını serbest bir şekilde seçim olanağı sağlamaktadır.

  • Kurumlar arası birlikte çalışırlık (interoperability): Firmaların kurumsal kaynak planlama uygulamaları (ERP) ile bankalar, resmi kurumlar, lojistik firmaları, tedarik zinciri ekosistemi ve diğer ticari firmalar arasında güvenli bilgi ve belge akışına yönelik çözüm ve veri iletim hizmetleri sunulmaktadır.
  • E-İş / E-Ticaret: Kurumların yeni müşteri, tedarikçi, iş ortağı bulması, yeni iş olanakları oluşturması için bilgi teknolojileri ve internetin etkin kullanımına yönelik hizmetler ve çözümler sağlanmaktadır
  • İş süreçleri dış kaynak kullanımı (Business Process Outsourcing-BPO) hizmetleri: Kurumların müşteri ilişkileri yönetimi, müşteri veri tabanını oluşturma ve güncelleme, satış ve destek süreçlerini yönetme gibi katma değer sağlayan çözümler ve hizmetler sağlanmaktadır. Interoperability bölümü (Logo Yazılım şemsiyesi altında) 1995 yılından beri Finansal Kurumlar ve işletmeler arasında bilgi belge akışını sağlamakta olup, interoperability standartlarının oluşmasına yönelik uluslararası ar-ge projelerine imza atmış olup Avrupa Birliği kapsamında e-Belge dönüşümüne önderlik etmiştir
 
RSS Servisi
Haber
Yazarlar
Diyablog
Ücretsiz Üye Ol
E-Kart
Bildirimler
İlanlar
Reklam Ver
Pazarlama
Yönetim ve Strateji
Hukuk
İnşaat
Nalburiye
Oto
Moda
Bilişim
Kırtasiye
Tarım
Adana
Ankara
Antalya
Bursa
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
İstanbul
Kayseri
Konya
Mersin
Samsun
Sivas
Hosting
Üyelikler
Web Sitesi
Yetkiliye Ulaş
Yardım
Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © Logo Elektronik Ticaret Hizmetleri A.Ş. 2008-2011