X Facebook'da Beğen
Diyalogo'yu beğenin
Sizi habersiz bırakmayalım

Diyalogo

www.diyalogo.com Portalı Gizlilik ve Güvenlik Koşulları
Genel Koşullar: Bu Site ve Servisleri kullanıyor olmanız, Gizlilik Koşullarını ve kurallarını okuduğunuz ve kabul ettiğiniz anlamına gelir. Gizlilik Koşullarında öngörülen zorunlulukları yerine getiremeyeceğinizi düşünüyorsanız, bu Site veya servislerini kullanmayınız. Sitedeki bazı yerlerin kullanımı veya bu yerlerle kurulacak etkileşim hakkında özel birtakım ek hüküm ve şartlar geçerli olabilir.
Gizlilik ve Güvenlik Koşullarının Takibi/Değişiklik: Site Sahibi, herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin gizlilik ve güvenlik koşullarında değişiklik yapma ya da ek koşullar getirme hakkına sahiptir. Kullanım sırasında toplanan bilgilerin niteliklerinden, nasıl kullanıldığından, bu bilgilerin diğerleri ile hangi durumlarda paylaşıldığından ve gerekli tüm gizlilik koşullarından haberdar olunması için yapılan değişiklikler bu sayfada sunulacaktır. Site Sahibinin gizlilik koşullarında değişiklik yapma hakkı saklı olduğundan, koşullarının düzenli olarak takibi ve okunması gereklidir. Bu Site ve servislerini, yapılabilecek bu tarz bir değişiklikten sonraki kullanım, gizlilik koşullarındaki değişiklilerin kabul edildiği anlamını taşır.
Üyelik/Kullanıcı Bilgileri: Üye ve/veya Kullanıcı olarak girilen, Site ve Servislere yerleştirilen, iletilen veya bu Site ve Servisler aracılığıyla gönderilen her türlü materyalden/bilgiden Üye ve/veya Kullanıcı sorumludur. Üyeler ve/veya Kullanıcılar Site ve Servislere iletilen/gönderilen her türlü bilginin güvenilirliğini, doğruluğunu, 3. şahısların haklarını ihlal etmediğini, yasalara aykırı olmadığını kabul ve garanti etmiş sayılır. Site Sahibinin, Üyelere ait sitelere konulan, diğer üye veya kullanıcılara herhangi bir zarar veya yük getirdiğine inandığı içeriği tamamen veya kısmen yayından kaldırma ya da erişimi engelleme hakkı saklıdır. Site Sahibi, herhangi Üyeye ya da Servise ilişkin içeriği/bilgiyi ön-elemeye tutma, inceleme, içeriğe dikkat çekme, değiştirme, geri çevirme veya herhangi bir Servis kapsamından çıkarma haklarını saklı tutmaktadır. (ancak bu yönde herhangi bir yükümlülüğü bulunmamaktadır).
Kişisel Bilgiler:
► Sitenin ziyaret edilmesi, üyelik ya da herhangi bir servisten yararlanılması sırasında ad, soyad, yaş, cinsiyet, meslek, çalışma ve eğitim durum bilgileri, yaşanılan yer, IP bilgileri, e-posta adresi, telefon numarası v.b. kişisel bilgiler siteye verilmiş, kaydedilmiş olur/olabilir. Bu bilgiler tüm kullanıcılara ve/veya üyelere açıktır. Kullanıcı/Üye, vermiş/açıklamış/kaydetmiş olduğu kişisel bilgilerin herkese açık olacağını dikkate alarak bu bilgileri açıklamış olduğunu ve Siteye açıkladığı, kaydettiği her bilginin Site Sahibine ve tüm üyelere/kullanıcılara karşı gizliliğini yitirdiğini kabul etmiş sayılır.
► Site sahibi, kullanıcı tarafından verilmiş olan bilgileri yalnızca toplanma amaçlarına veya belirli hizmetlere ilişkin kullanıcı güvenliği ve bazı istatistikî değerlendirmeler için ilgili gizlilik uyarılarına uygun olarak veritabanlarında tasnif edip saklayabilir, işleyebilir, site amaçlarıyla uyumlu olarak kullanabilir, 3. şahıslarlarla paylaşabilir. Bilgilerin Siteye girilmesi, kaydedilmesi muhafazası/kullanılması, sınırdışı veri iletimi de dâhil iletimi ve işlenmesi konusunda Site Sahibine açık bir şekilde izin verildiği anlamına gelir.
► Kişisel bilgiler hiçbir koşulda dağıtılmaz, satılmaz ve ticarete konu edilemez.
Hassas Bilgiler: Site Sahibi, Üye ve Kullanıcılardan yasalar gerektirmediği sürece herhangi bir şekilde ve kesinlikle; ırk ve etnik kimlik, siyasi düşünceler, dini ve diğer benzeri inançlar, fiziksel ya da ruhsal sağlık ve özelikler gibi hassas bir bilgi talep etmemektedir. Bu bilgilerin verilmiş, kaydedilmiş olmasından dolayı Site Sahibinin bir sorumluluğu yoktur.
Açık Sistem: Üyeler ve Kullanıcılar; internet ortamının güvenilir bir ortam olmadığını, internet ortamında iletişimin riskli olduğunu, kişisel bilgiler, şifreler vb. de dâhil her türlü bilginin 3. şahısların hukuka aykırı fiillerinin muhatabı olabileceğini bilmekte ve kabul etmektedir. Site Sahibi, güvenlik ve kötü niyetli hareketlerle ilgili olarak hiçbir garanti vermemektedir.
Gizlilik ve Güvenlik Koşullarının İhlali: Site Sahibi, Gizlilik koşullarına uyulmaması ya da kuralları ihlal etme girişiminde bulunulması durumunda, ihlal tam olarak gerçekleşsin ya da gerçekleşmesin, sistemde mevcut bilgileri reddetme, içerikten çıkarma, silme hakkıyla birlikte önceden haber vermeksizin Üye ve Kullanıcıların site ve servislere erişimini askıya alma, sonlandırma, üyeliği iptal etme hakkını (zorunlu olmamakla birlikte) saklı tutar. Koşulların Üye ya da Kullanıcı adına hareket eden üçüncü bir kişi tarafından dolaylı ihlali ya da ihlal girişimi olması durumu içinde geçerlidir.
Bilgi ve İletişim: www.diyalogo.com portalı Gizlilik Koşullarına ilişkin sorularınız için bilgi@diyalogo.com adresine yazarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.
All Rights Reserved. Copyright © Logo Elektronik Ticaret Hizmetleri A.Ş. 2008-2011