X Facebook'da Beğen
Diyalogo'yu beğenin
Sizi habersiz bırakmayalım
diyalogo
ÜYE GİRİŞİ
ÜYE GİRİŞİ

E-posta

Şifre



Şifremi Unuttum
Ücretsiz Üye Ol

Diyalogo

Hakkımızda

Oralsan Makine Takım Sanayi Ve Ticaret A.ş.
Oralsan Makine Takım Sanayi Ve Ticaret A.ş.
Oralsan Makine Takım Sanayi Ve Ticaret A.ş.
Anonim Şirketi
Satıcı
Üretici
Maden ve Metal Sanayi - Hırdavat Sanayi
1974-01-01
Firma Tanıtımı Oralsan A.Ş.; Türkiye kesici-delici takım sektörünün bilinen ve önde gelen firması olarak, 1974 yılında kurulan kesici takım fabrikasının üretime geçmesinden bu yana 36 yıldır sürekli gelişip büyüyerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Şirketimiz, genelde otomotiv sektörün tanınan ve aynı zamanda alışveriş merkezi, turizm, gıda,
finans ve inşaat sektörlerinde de faaliyet gösteren

Mermerler Şirketler Grubu’na bağlıdır. Mermerler grubu 1985 ile 2007 yılları arasında Mazda Motor’un, şimdi de Çinli Chery Otomotiv’in Türkiye
distribütörlüğünü yapmaktadır.

Oralsan A.Ş. Olarak ; ileri taşlama teknolojimiz, entegre robotlu ısıl işlem tesisimiz ve tam teşekküllü kalite kontrol laboratuarımız ile kesici takımlar üretmekteyiz.

HSS ( Yüksek Hız Çeliği ), HSS-E ( Co alaşımlı yüksek hız çeliği ) ve karbür malzemeleri kullanarak yaptığımız ürünler; Türk Standartları Enstitüsü, Alman DIN normu ile Amerikan ve İngiliz standartlarına uygundur. Matkap uçları, Klavuzlar, Freze bıçakları, Raybalar, Torna ve Kesme Kalemleri gibi standart kesici takımların yanında, kullanıcıların istediği ölçü ve tiplere göre özel amaçlı kesici takımları da üreten firmamız, ISO 9001 : 2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahiptir.

Türkiye pazarında; otomotiv, beyaz eşya, makine imalat, metal ve savunma sanayileri ürünlerimizin başlıca kullanım alanlarıdır.


Türkiye’de üretim yapmakta olan tüm lastik fabrikaları (Goodyear, Brisa, Petlas, v.b.) ile kalıpçıların kullandığı kalıp delme ve temizleme matkap uçları Alüminyum ve PVC doğrama makinalarında kullanılan üçlü kol yeri delme matkap uçları firmamızın ihtisaslaştığı üretim çeşitleri arasındadır.

Şirketimiz, Almanya ve diğer Avrupa ile Orta Doğu ülkelerine ihracat faaliyetlerinin uzun yıllardır sürdürmektedir.

Genç ve dinamik kadrosunu, uzun yılların tecrübesi ile birleştiren şirketimiz, takım sektöründeki teknolojik yenilikleri de yakından takip ederek, kalitesinden ödün vermeden kısa temrinlerle müşteri memnuniyetini maksimum yapmayı en önemli faaliyet önceliği kabul etmektedir.
 
RSS Servisi
Haber
Yazarlar
Diyablog
Ücretsiz Üye Ol
E-Kart
Bildirimler
İlanlar
Reklam Ver
Pazarlama
Yönetim ve Strateji
Hukuk
İnşaat
Nalburiye
Oto
Moda
Bilişim
Kırtasiye
Tarım
Adana
Ankara
Antalya
Bursa
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
İstanbul
Kayseri
Konya
Mersin
Samsun
Sivas
Hosting
Üyelikler
Web Sitesi
Yetkiliye Ulaş
Yardım
Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © Logo Elektronik Ticaret Hizmetleri A.Ş. 2008-2011